Domzdrowia.pl przejmuje FabrykaZdrowia.pl

Wydawało się, że koniec roku upłynie pod znakiem dostosowania aptek internetowych do wymogów nowej ustawy refundacyjnej. Jednak w dniu dzisiejszym (29-12-2011) apteka FabrykaZdrowia.pl poinformowała swoich pacjentów, że z dniem 28-12 prowadzenie sklepu przejmuje Domzdrowia.pl. Obecnie strona internetowa apteki jest niedostępna. O dalszym losie Fabryki Zdrowia i podjętych przez Domzdrowia.pl działaniach postaram się napisać najszybciej jak tylko otrzymam więcej informacji.

Informacja pochodząca z apteki FabrykaZdrowia.pl wysłana do pacjentów była dość lakoniczna

Drogi użytkowniku,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że z dniem 28 grudnia 2011 r. Fabryka Zdrowia Spółka Jawna z siedzibą w Ostródzie przenosi całość prowadzonego Sklepu Internetowego na spółkę Domzdrowia.pl S.A. z siedzibą w Zielonkach.

Jest ona odpowiedzią na komunikat Domzdrowia.pl SA zapowiadający konsolidację w branży e-aptek i przejęcie jednego z wiodących graczy na rynku. Przypomnijmy – FabrykaZdrowia.pl to jedna z najdłużej działających aptek internetowych na polskim rynku, powstała w 2006 roku. Szacunkowo odwiedzana jest przez około 100 000 użytkowników miesięcznie.

Co dalej stanie się z witryną – rozstrzygnięcie zapewne w ciągu kilku następnych dni

 

0 Shares:
3 komentarze
  1. Paweł
    Drogerie pojawiły się w późniejszych zapowiedziach (po zatwierdzeniu emisji obligacji na WZA). A ten temat z apteką internetową był zapowiadany już wcześniej. Zobaczymy co będzie dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się także spodobać