O blogu

Blog eapteki.info porusza szeroką tematykę sprzedaży i promocji leków, kosmetyków, sprzętu i wyrobów medycznych w internecie.

Apteki (tradycyjne i internetowe)

Mój zakres zainteresowań dotyczy przede wszystkim aptek internetowych – ich historii, wielkości rynku sprzedaży leków w sieci, najważniejszych graczy, strategii marketingowych oraz osiąganych przychodów i wyników.

Duży nacisk kładę również na marketing i promocję witryny apteki internetowej. Staram się poruszać tematy, które mogą być przydatne zarówno osobom prowadzącym aptekę online, jak również tym, którzy chcą ją otworzyć. Przybliżam narzędzia promocji apteki internetowej, sposoby pozyskiwania Klientów i zamówień oraz metody budowania lojalności w sieci.

Firmy farmaceutyczne

Ważne kwestie poruszane na blogu dotyczą promocji leków, suplementów diety i kosmetyków przy udziale aptek internetowych – artykuły z tego działu adresuję głównie do product managerów i osób odpowiadających za marketing produktów leczniczych czy kosmetycznych. Staram się przybliżyć ogromne możliwości promocyjne, jakie mają w tym zakresie polskie e-apteki.

Zapraszam do zadawania pytań i proponowania tematów.

Grzegorz Głowiak

e-mail: grzegorz.glowiak@freshpharma.pl

tel. +48 606 366 848