Akcja informacyjna “Kupuj w legalnych aptekach internetowych”

Ruszamy z akcją informacyjną skierowaną do klientów aptek internetowych, która ma na celu zwiększenie zaufania Internautów do zakupów leków, suplementów diety i wyrobów medycznych w sieci, a samym e-aptekom pozwala na zwiększenie swojej wiarygodności. Zachęcamy wszystkie apteki internetowe do wzięcia udziału w akcji. Jak to zrobić?

Ostatnie badania pokazują, że coraz więcej osób przekonuje się do zakupów leków i innych farmaceutyków przez Internet. Ciągle jednak część użytkowników ma pewne obawy przed zakupami leków w sieci, co wynika najczęściej z działalności podmiotów nazywających się aptekami internetowymi, które oferują nielegalne lub sfałszowane leki i wyroby medyczne. Nasza akcja informacyjna “Kupuj w legalnych aptekach internetowych” ma na celu podniesienie świadomości wśród Internautów i pokazanie, jak sprawdzić wiarygodność e-apteki. Apteki, które włączą się do akcji mają szansę pokazać kupującym, że działają zgodnie z prawem i są godne zaufania.

Prowadzisz aptekę internetową – włącz się do akcji!

Pokazujemy, jak rozpoznać legalną e-aptekę i zachęcamy, aby apteki internetowe także włączyły się do akcji edukowania swoich (obecnych i przyszłych) klientów. W tym celu przygotowaliśmy Poradnik dla kupujących oraz Infografikę, które w prosty sposób tłumaczą, jak klient samodzielnie może zweryfikować legalność działania apteki internetowej.

infografika_Kupuj w legalnych aptekach internetowych

Co zrobić, aby włączyć się do akcji “Kupuj w legalnych aptekach internetowych”?

Zachęcamy do udostępniania przygotowanych przez nas materiałów edukacyjnych na swoich stronach internetowych, blogach, w newsletterach oraz na profilach społecznościowych. Warunkiem skorzystania z informacji jest podanie informacji o źródle poprzez umieszczenie bezpośredniego odesłania (linku) do oryginalnych treści na portalu eapteki.info (np. Źródło: eapteki.info) i dodanie linku: https://eapteki.info/

Kupuj w legalnych aptekach internetowych. Poradniki dla kupujących – link do treści opracowania

Jak rozpoznać legalną aptekę internetową? Infografika – link do pliku

Prosimy o informację (na adres: redakcja@eapteki.info), jeśli prowadzisz aptekę internetową i chcesz wziąć udział w akcji, wówczas zamieścimy logotyp e-apteki na stronie Poradnika dla kupujących z informacją, że przyłączyła się do akcji.

750x150-Szkolenia-dla-aptek-internetowych

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się także spodobać